Image

Nowoczesne i wspaniałe przestrzenie mieszkalne

Witamy w prezentacji nowoczesnych kamienic

 

Nowa inwestycja firmy Budomat 3 sp. z o o zlokalizowana jest przy ul. Dobrego Pasterza 44 oraz 46. Jest to kameralna inwestycja składająca się z dwóch niewielkich budynków. Oba obiekty charakteryzuje wysoki standard wykonania, nowoczesna architektura oraz liczne przeszklenia. Do mieszkań na piętrach przynależą okazałe, przestronne balkony; natomiast mieszkanie na parterze ma ogródek.

 
Nowoczesne kamieniczki przy ul. Dobrego Pasterza to idealna propozycja dla osób ceniących sobie zarówno tętniące życiem miasto, jak i spokój oraz ciszę terenów zielonych. Zróżnicowane układy mieszkań sprawią, że swoje miejsce znajdą tutaj zarówno single jak i rodziny z dziećmi.
 
Budynek A jest czterokondygnacyjnym obiektem, w którym znajduje się 5 mieszkań o zróżnicowanych metrażach: od 46,65 m2 do 118,70 m2. Pionową obsługę komunikacyjną zapewni doświetlona światłem dziennym klatka schodowa wraz z cichą i nowoczesną windą. Do każdego mieszkania przewidziane są zadaszone miejsca parkingowe na parterze budynku.
 
Budynek B jest trzykondygnacyjnym obiektem, w którym zostały wyodrębnione tylko 3 mieszkania o powierzchniach: 29,49 m2, 78,40 m2, 78,40m2 oraz dwa praktyczne, zamykane garaże.
 
Teren wokół inwestycji będzie ogrodzony od strony zachodniej oraz południowej. Cały obiekt będzie monitorowany.

Budowa została rozpoczęta we wrześniu 2023 r., a planowane jej zakończenie przewidziane jest na marzec 2025 r.

 

8
Mieszkań
7
Miejsc parkingowych
2
Garaże
100%
Gwarancji

Umów sie na spotkanie